Stylowa szafka na buty 60 cm zgodna z trendami XXI wieku

Eleganckie i klasyczne szafki na obuwie stanowią obowiązkowe must have każdego przedpokoju. Wyróżniają się przede wszystkim uniwersalnym zastosowaniem, dlatego mogą być umieszczone zarówno w domu i mieszkaniu. Bardzo często wybierane są te o wysokości 60 centymetrów, gdyż zmieszczą się one nawet w wąskiej i ciasnej przestrzeni. Tego typu meble projektowane są w jasnych i ciemnych odcieniach naturalnego drewna. Doskonale podkreślają one charakter wnętrza.

Szafki do korytarza z miękkim siedziskiem

Cechą charakterystyczną szafek do korytarza są siedziska, które umieszczone są na zewnętrznej części konstrukcji meblowej. Miękkie obicia wyróżniają się ładną stylistyką i walorami użytkowymi. Wykonane z najwyższej jakości materiałów tapicerowanych, nadadzą pomieszczeniom efektowności i elegancji. W procesie produkcji stosowana jest tkanina bądź skóra ekologiczna najwyższej jakości.

Szafki o kompaktowych wymiarach dobrym rozwiązaniem do ciasnych przedpokojów

szafka na buty 60 cm

Szafka na buty 60 cm (https://gornapolka.com/tp/polka-na-buty-z-siedziskiem-60-cm/) najczęściej oferowana jest z nóżkami dębowymi i sosnowymi. Zabezpieczone są one przed rysowaniem podłogi. Wyposażone są one ponadto w wygodny system otwierania, co stanowi duży atut. Tego typu meble pasują do ciasnych przedpokojów. Dobrze się łączą wraz ze współczesnymi trendami dekoratorskimi. Szafki na obuwie są uniwersalne, można w nich przechowywać modele zarówno zimowe jak i letnie. Ponadto wyróżniają się one jeszcze:

  • eleganckim wykończeniem,
  • doskonałymi walorami użytkowymi,
  • ładną kolorystyką naturalnego drewna,
  • zgodnością z trendami XXI wieku.