Meble do przedpokoju na wymiar

meble do przedpokoju na wymiar

Urządzając dom, bardzo często przedpokój staje się największym wyzwaniem. Wynika to głównie z faktu, że najczęściej jest to pomieszczenie najmniejsze, nierzadko pozbawione okien, które najtrudniej zaaranżować, mając dodatkowo świadomość, że powinno być ono też funkcjonalne.

Jak prawidłowo wybrać meble do przedpokoju?


Decydując się na wybór mebli do przedpokoju, należy przede wszystkim poszukać takich, które będą odporne na wilgoć i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (np. zarysowania). Oczywiście można postawić na klasyczne i ponadczasowe drewno, ale są też inne opcje: tworzywo, materiały drewnopochodne, elementy stali chromowanej. W przedpokoju bez okien warto użyć jasnych farb do malowania ścian i jasnych mebli, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Duże lustro ścienne również okaże się przydatne i dodatkowo optycznie powiększy przedpokój.

Meble na wymiar


Meble do przedpokoju na wymiar to świetna opcja wszędzie tam, gdzie z uwagi na brak miejsca lub niespecyficzny kształt pomieszczenia trudno jest dopasować meble z oferty sklepowej. Dzięki współpracy z doświadczonymi stolarzami można estetycznie, gustownie i niezwykle praktycznie zaaranżować każde wnętrze. Meble do przedpokoju na wymiar powinny spełniać swoje funkcje i nie może tu zabraknąć: szafki na buty (najlepiej z siedziskiem), wieszaka na odzież oraz komody, która pomieści różne części garderoby czy akcesoria. Indywidualny dobór mebli do przedpokoju pozwala również na większe możliwości w zakresie ich barw i odcieni.