Marmo Thassos Cerrad – czyli sztuka urządzania wnętrz

Marmo Thassos Cerrad

Urządzanie wnętrz to nie lada wyzwanie. Dbałość o detale i dobór odpowiednich wzorów może zaważyć na finalnym odbiorze wnętrz. Jednym ze sposobów ożywienia kompozycji i wniesienia luksusu to wnętrza jest zastosowanie płytek ściennych i podłogowych. Nowoczesne wzory inspirowane naturą dodadzą elegancji każdej przestrzeni i pozwolą zrealizować nawet najbardziej wysublimowane wizje.

Wybór płytek a charakter wnętrza

Dzięki zastosowaniu płytek podłogowych, czy też ściennych każde wnętrze może zyskać nowy wymiar. Mnogość motywów, barw i formatów pozwala realizować nawet najśmielsze wizje i aranżacje. Odpowiednio dobrane do charakteru wnętrza podkreślają jego styl i tworzą niepowtarzalną atmosferę. W zależności od indywidualnych preferencji możemy wybierać z nieskończonej ilości wzorów i stworzyć wnętrze szyte na miarę. Obecne trendy mocno skupiają się na minimalizmie i czerpią z natury. Jednym z przykładów projektu o takim charakterze są płytki Marmo Thassos Cerrad od ekspercilazienek.pl. Dynamiczny, ale jednocześnie prosty wzór pozwala wnieść do wnętrza powiew klasycznego piękna, tworząc jednocześnie wrażenie luksusowej elegancji. Na czym polega wyjątkowość tych projektów?

Marmo Thassos Cerrad – sztuka urządzania wnętrz

Eleganckie i nietuzinkowe. Takie właśnie są płytki z kolekcji Marmo Thassos Cerrad. To mariaż natury i minimalizmu z ponadczasowym materiałem, jakim jest marmur. Pomimo tego, że dostajemy klasyczny i jednocześnie dynamiczny wzór, możemy z powodzeniem wykorzystać go zarówno w prostych i minimalistycznych aranżacjach, jak i projektach tworzonych z rozmachem. Jasne barwy wniosą do wnętrza świeżość i sprawią, że przestrzeń wyda się jeszcze bardziej otwarta. Niekwestionowaną zaletą takich rozwiązań jest ich uniwersalność i fakt, że możliwości zastosowań może ograniczyć jedynie wyobraźnia.