Designerskie plakaty botaniczne. Nie tylko monstera – sprawdź też inne modne wzory!

Różowe Kwiaty - fototapeta

Plakaty z grafikami i fotografiami roślin na dobre zagościły we wnętrzach. Dzisiaj botanika to jeden z najmodniejszych motywów, który doskonale współgra z wieloma aranżacjami. Na plakatach z roślinami można zobaczyć nie tylko popularną monsterę, ale również wiele innych motywów. Co wybrać?

Plakaty z roślinami – naturalnie modne


Dekoracje ścienne bazujące na roślinach sprawdzą się świetnie zarówno w domu osoby, która uwielbia je uprawiać, jak również u tej, która nie ma ich zbyt wiele lub też nie może ich mieć. Kojąca zieleń w pięknej oprawie może sprawić, że przestrzeń stanie się bardziej relaksująca i przyjemna dla oczu.

Dzisiaj plakat botaniczny można dostać w wielu wariantach do wyboru. Na co warto się zdecydować?

Wśród najmodniejszych motywów znajdują się nie tylko plakaty z liśćmi monstery, ale również z figowcem, calatheą, palmami, magnolią, lilią, eukaliptusem, oliwką, trawami czy kaktusami. Jednym z ostatnich hitów są także plakaty botaniczne retro – z rycinami roślin na starym, pożółkłym papierze.

Plakat botaniczny – do kupienia także z ramką


Najszerszy wybór modnych plakatów z roślinami można znaleźć w internecie. Sklepy online oferują je nie tylko w wielu wzorach, ale również rozmiarach – to zarówno mniejsze plakaty A4, jak również te duże, które mają po 50 x 70 cm czy 60 x 90 cm.

Dodatkowo, wybrane sklepy oferujące plakaty z roślinami sprzedają je wraz z ramkami. Dzięki temu nie trzeba kupować ich dodatkowo – do domu zostanie doręczony wtedy plakat gotowy do powieszenia na ścianie, sprawdź takie modele.