Sposób na urozmaicenie wnętrza, czyli wiszący fotel kokon

podwieszany fotelJak stworzyć miłe i przytulne wnętrze, w którym będzie miało się ochotę spędzać swój wolny czas? Trzeba postawić na ciekawe meble i dodatki, dzięki którym nasz dom nabierze spersonalizowanego charakteru. Wiszący fotel z sufitu to jedna z propozycji. Ten modny dodatek sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym, w pokoju nastolatka czy na tarasie.

Wiszący fotel kokon do pokoju


Fotel kokon to doskonała propozycja urozmaicająca odrobinę nudne wnętrze. To mebel niezwykle efektowny, który w każdym pomieszczeniu zawsze przyciąga uwagę. Mocno kojarzy się ze stylem boho, dlatego aranżując go warto wokół poustawiać duże ozdobne rośliny, ale też nie zapominać o udekorowaniu samego fotela. Można położyć na nim ozdobne poduszki czy koce, dzięki czemu nabierze przytulności. Czy tego typu fotel jest w ogóle wygodny do siedzenia? Oczywiście. Poza tym można traktować go odrobinę jak hamak lub huśtawkę. Będzie perfekcyjny miejscem do czytania wraz z dzieckiem książeczek lub do relaksu przed telewizorem.

Gdzie pasuje wiszący fotel kokon?


Wiosną i latem wiszący fotel kokon sprawdza się idealnie na tarasie lub na balkonie. To właśnie wtedy warto urządzić sobie tam swoją strefę relaksu na zewnątrz. Jesienią i zimą fotel warto wprowadzić do środka. Można dzięki niemu urozmaicić strefę relaksu w pokoju dziennym, wieszając go w pobliżu kanapy. Taka aranżacja będzie wyglądała niezwykle ciekawie i będzie zgodna z najnowszymi trendami w urządzania wnętrz.