HK living – akcesoria od młodych projektantów

Wiele osób w wyposażeniu swoich wnętrz stawia na oryginalne i modne dodatki, które pochodzą od młodych projektantów. Takie bowiem wyjątkowe przedmioty czynią nasze wnętrze całkowicie dostosowane do naszych potrzeb. W jakie dodatki i meble warto zainwestować, by stworzyć pomieszczenia nietuzinkowe, których nie znajdziemy u innych? Poniżej kilka wskazówek.

Jasne barwy, proste formy


Aktualnie, magazyny wnętrzarskie oraz blogi dotyczące wnętrz preferują jasne kolory i proste formy. Dlatego też, młodzi projektanci z hk living wychodząc takim osobom naprzeciw projektują meble i dodatki, które spokojnie można połączyć z różnymi stylami naszych przestrzeni. Hk living charakteryzuje się więc wyjątkowym oświetleniem, oryginalnymi dekoracjami ściennymi, tekstyliami o zróżnicowanych wzorach i jasnych kolorach oraz meblami takimi jak: krzesła czy półki o prostych kształtach i formach.

Gdzie to się sprawdzi?


Styl minimalistyczny (zwany również skandynawskim) świetnie sprawdza się w mieszkalnych wnętrzach. Lofty, kamienice czy domy, które wyposażone są w jasne meble i dodatki tworzą harmonijną i spójną całość, w której mieszkańcy dobrze wypoczywają, regenerują się a nawet pracują. Z kolei ci, co mają już urządzone wnętrza, często chcą unowocześnić je o modne i praktyczne dodatki. Dlatego też praktyczne pufy, dywany „owcza skóra”, lampy niczym ze sklepu z lat sześćdziesiątych oraz inne gadżety mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.